+48 534 001 230Zamów pomiar

Świetlista biel- rozświetla pomieszczenie i dodaje przestrzeni

W ostatnich kilku latach wzrosło zapotrzebowanie na białe podłogi, ponieważ coraz więcej osób odkrywa ich uniwersalność. W związku z powyższym wielu producentów wprowadziło różne odcienie białych i jasnych podłóg , z różnym wykończeniem powierzchni i w różnych wielkościach, co oznacza, że klienci mają więcej możliwości związanych z podkreśleniem wybranego przez nich stylu wnętrza.

Niektórzy boją się białych i jasnych podłóg. Ich zdaniem mogą być one odbierane jako zimne. Ale wszystko zależy od tego z czym połączy się tę biel.

Jeśli w Twoim domu dominuje biel- białe podłogi, białe ściany i biały sufitpołączone zgładkimi powierzchniami i neutralnymi materiałamidom emanuje czystością i blaskiem.Białe tło nadaje się również idealnie do uwypuklenia wspaniałych detali, takich jak eklektyczne znaleziska, pamiątki i meble.

Ale niezależnie od tego z czym połączysz białą lub jasną podłogę i jaki rodzaj białej podłogi wybierzesz, rozświetli ona pomieszczenie i doda przestrzeni nadając mu wymiar prostoty i ruchu.