+48 534 001 230Zamów pomiar

Dywany wełniane ręcznie robione – Gdańsk

Wełna to jeden z najbardziej cenionych surowców. Jest trwała, naturalna, ciepła i ma wiele innych właściwości, za które pokochały ją użytkownicy. W zależności od zwierzęcia, z jakiego została pozyskana, może różnić się strukturą i dawać inne odczucia przy kontakcie z nią. W naszej ofercie Klienci znajdą wysokiej jakości dywany ręcznie robione z najlepszych gatunków wełny. Każdy z nich może stać się eleganckim dodatkiem do wnętrz urządzonych w różnych stylach. Dywany wełniane pasują zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacji, dając użytkownikom poczucie posiadania wyjątkowego, stworzonego z pasją i niezwykle eleganckiego dodatku.

Dla kogo przeznaczone są dywany naturalne?

Ręcznie robione dywany wełniane, jakie Klienci znajdą w naszej ofercie to produkty stworzone z myślą o osobach poszukujących pięknych, starannie wykonanych i jedynych w swoim rodzaju dodatków do domu. Ręcznie robione modele cechują się wyjątkową oryginalnością, a także precyzją wykonania. Stąd też ich dość wysoka cena. Zapewniamy jednak, że są to dywany, które przetrwają wiele lat, gwarantując nabywcom ciepło i wysoki komfort użytkowania przez naprawdę długi czas. Warto jednak pamiętać o tym, że wełna jest naturalnie konserwowana lanoliną – tłuszczem zwierzęcym, który może uczulać. Z pewnością więc alergicy powinni zwrócić uwagę na to, z jakiego rodzaju wełny wykonany jest dywan, który zamierzają kupić.

Zalety naturalnych wełnianych dywanów – Gdańsk

Naturalny dywan to produkt elegancki i luksusowy. Pomimo tego, że może uczulać niektóre osoby, to ma też wiele zalet, które stawiają go znacznie wyżej od tradycyjnych produktów z syntetycznych materiałów. Tym, co wyróżnia ręcznie robione dywany z naszej oferty, jest:

  • trwałość,
  • odporność na plamy,
  • ciepło oraz komfort, jaki dają użytkownikowi,
  • regulacja wilgotności w pomieszczeniu, w którym dywan się znajduje,
  • niepowtarzalne wzornictwo.

Serdecznie zapraszamy Klientów z Gdańska do odwiedzenia naszego salonu na terenie Gdyni.