+48 534 001 230Zamów pomiar

RONKOWSKI

W naszym salonie oferujemy szeroki wybór drzwi wewnętrznych polskiego producenta Ronkowski, które wykonane są w 100% z wyselekcjonowanego drewna klejonego warstwowo – sosnowego, dębowego, olchy, jesionu, buku, meranti, sapeli, orzecha. Każda sztuka drzwi wykonywana jest na indywidualne zamówienie klienta oraz pod dokładny wymiar.

 

Drzwi wykonywane są w dowolnym kolorze wybranym z palety producenta lub palety kolorów RAL, NCS czy ICA.

 

W ofercie znajdziecie Państwo drzwi drewniane jednoskrzydłowe, dwuskrzdłowe, pełne, przeszklone, z doświetlami bocznymi i górnymi, przesuwne naścienne lub chowane w ścianę.

 

Producent montuje w swoich drzwiach szyby hartowane o grubości 8 mm, co sprawia, że są one niezwykle bezpieczne. W ofercie znajduje się wiele rodzajów szkła – gładkie, matowe lub z ornametem.

 

W drzwiach, które wymagają zastosowania wentylacji, mogą zostać zamontowane metalowe tuleje wentylacyjne lub eleganckie delikatne podcięcie wentylacyjne.

 

Ościeżnice do drzwi wewnętrznych Ronkowski wykonywane są w wymiarach niestandardowych, na specjalne zamówienie klienta, w zależności od grubości ściany.
Obok klasycznych drzwi przylgowych – z widocznymi zawiasami, wszystkie modele drzwi wewnętrznych mogą być wykonane w wersji bezprzylgowej, w której zawiasy są niewidoczne.

 

Na specjalne zamówienie klienta w każdych drzwiach może zostać zamontowany zamek: tradycyjny, włoski lub magnetyczny.